zvláštní poděkování
Volný.cz

Robin Mood - Na Měsíc

Přebal alba

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Liberecký rodák Robin Mood je nejnovějším objevem hudební scény pod Ještědem. Prvního výraznějšího úspěchu dosáhl se singly Gravitace a Na Měsíc, které hojně hrála komerční rádia. Zúročil na nich zkušenosti nasbírané napříč českou hudební scénou. Hraje s populárními Eddie Stoilow, spolupracuje s libereckou rapovou hvězdou Pauliem Garandem a ve dvojici s parťákem Kennym Roughem koprodukuje nejen hiphopové nahrávky z Čech a Slovenska. Jako doprovodný a studiový kytarista si navíc zahrál s celou řadou známých muzikantů, třeba s Markem Ztraceným.

Debutové album Na Měsíc všestranného muzikanta, které koprodukoval Kenny Rough a na kterém hostuje i hiphopová hvězda Paulie Garand nebo slovenská rapová senzace Matys. Čekejte moderní pop s ambicemi oslovit širší spektrum posluchačů.
Tracklist: Mizim, Zámky z papíru, Nahoru, Planeta bez lidí (feat. Matys & Paulie Garand), Zločin, Dáma, Gravitace, Isabela, Na Měsíc, Dej mi ruku, Démoni, Bouřka.

14.10.2019 10:10:12 Redakce | rubrika - CD boxy

Časopis 46 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Královna Kapeska (HdK)

Časopis 46 - sekce

DIVADLO

Nová vánoční inscenace MdP

A osel na něj funěl

Vtipnou i něžnou vánoční podívanou pro celou rodinu slibuje inscenace A osel na něj funěl, kterou představí Mě celý článek

další články...

LITERATURA/ UM?NÍ

Na plovárně s Jiřím Sopkem

Na plovárně s Jiřím Sopkem
Rozhovor Marka Ebena se známým českým malířem, grafikem a sochařem. Režie J. Hoj celý článek

další články...