zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Martina Pártlová: Si to udělám sama

Martina Pártlová

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Zpěvačka a influencerka Martina Pártlová natočila píseň Si to udělám sama. Její nový singl se zdánlivě provokativním názvem vychází první prázdninový den a předznamenává vydání EP. Hudbu k nové písničce napsal producent Marcus Tran, autorem textu je zpěvák a Martinin přítel Josef Vařeka. Současně se singlem vydává zpěvačka i klip v režii Vladimíra Špičky.

„Text je inspirovaný naší společnou domácností. Větu ,Já to pak udělám…‘ slyším od svého partnera tak často, až nás to inspirovalo k nápadu na text. A všechno se to nakonec objevilo i v klipu k písničce,“ říká o svižném letním singlu s nadsázkou Martina Pártlová.
Martina Pártlová je nejen jednou třetinou populárního seskupení 3v1 (Arichteva – Pártlová – Leitgeb) a známou influencerkou, ale je i úspěšnou a oblíbenou zpěvačkou. Svůj úplně první singl s názvem Bolím (hudba i text Marek Ztracený) vydala už v roce 2015. Později začala vystupovat jako host se skupinou Čechomor, se kterou mimo jiné nazpívala velmi úspěšný singl Mamko, nedávej mě.
Letos v létě mohou diváci Martinu Pártlovou vidět především na patnácti koncertech Tour de léto 2022 Marka Ztraceného, kde se představí v samostatném setu, v němž písnička Si to udělám sama rozhodně zazní.
Kromě toho vystoupí i jako host po Markově boku. Martinu Pártlovou mohou v létě diváci vidět i na několika koncertech s Čechomorem.

1.8.2022 11:08:25 DePe | rubrika - Novinky...

Časopis 40 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Devět křížů (Městské divadlo brno)

Články v rubrice - Novinky...

Tomáš Hanák jako zombie Mozart u Wohnoutů

Tomáš Hanák jako zombie Mozart

Skupina Wohnout před nabitou koncertní sezónou natočila videoklip, ve kterém hraje hlavní roli herec Tomáš Han ...celý článekČasopis 40 - sekce

OPERA/ TANEC

S dirigentem Marko Ivanovićem o Mysteriu času

Marko Ivanović

V generaci českých skladatelů, jejichž tvorba spadá převážně do období kolem poloviny 20. století, zaujímá pře celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Víra tipy 40. týden

Cesty víry

Uchem jehly
Setkání farářky Martiny Viktorie Kopecké s nemocničním kaplanem Fakultní nemocnice Olomouc Vítě celý článek

další články...